Сервитьор за Лоби Бар

Няма описание

Ако сте усмихнат и позитивен човек с желание за развитие, заповядайте и станете част от екипa на хотел „АСТОРИЯ ГРАНД ХОТЕЛ”
Търсим отговорна и енергична личност, която да заеме позицията на сервитьор в Лоби бара на хотела
Основни отговорности и задължения:
• Прилага и стриктно спазва на фирмените стандарти и добри практики за работа в заведенията на хотела.
• Посреща гостите на заведението и съдейства за настаняване.
• Дава съвети и препоръки за избор на артикули от менюто.
• Обслужва определения му район и оказва съдействие при по-голямо натоварване на колегите.
• Осигурява качество и бързина на обслужване.
• Поддържа хигиената в определения му район.
• Сервира и отсервира при спазване на технологичните правила и дискретност.
• Оформя съответните касови документи за извършените ус луги.
• Отчита ежедневно оборота от извършената дейност.
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
• Спазва Правилника за вътрешния ред.
Изисквания за заемане на длъжността:
• Предходен опит на подобна позиция;
• Подходяща квалификация, познания и умения за обслужване на клиенти в Хотел 4 звезди
• Фокус към удовлетвореността на клиентите и внимание към детайла
• Добри комуникативни умения и умения за работа в екип, организираност и отговорност
• Говорим английски език
Ние Ви предлагаме:
• Целогодишна ангажираност, с постоянен трудов договор;
• Атрактивно и редовно заплащане, нарастващо спрямо личните качества и постигнати цели
• Работен график съобразен с нуждите и възможностите на позицията
• Възможност за реализация и израстване в йерархията
• Станете част от най новия 4 звезден хотел в София.
Моля, кандидатствайте по обявата директно чрез бутона "кандидатствай по тази обява", като ни изпратите актуално CV, снимка и актуален телефонен номер за връзка.
Ще се свържем чрез ел.поща /email/ или по телефон, с одобрените за интервю кандидати.
Всички автобиографии ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност
Благодарим Ви за интереса !

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм