Сервитьор - пиколо

ХОТЕЛ Marina Sands Bijou Boutique ****
набира кандидати за следната длъжност за летния туристически сезон на 2022
стартираме от юни до октомври
Сервитьор / Пиколо / Ранър на блок маса
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ИЗИСКВАНИЯ:
*Стаж- предимство
* Участие във всички операции и дейности по зареждане и почистване на работното място ;
* Отговорност, коректност и умения за работа в екип;
* Средно образование;
* Отговорност, организираност, прецизност в работата;
* Инициативност, дисциплина и самоконтрол;
* Поддържа висока лична хигиена на работното място;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
*Допълнително обучение, съобразено с нашите стандарти
*Работа на смени
*Настаняване;
*Осигурена храна;
* Униформа;
*Работа в динамична среда сред млади хора
*Работа на смени с един почивен ден в седмицата
ОЧАКВАМЕ ВАШАТА КАНДИДАТУРА С ПРИЛОЖЕНИ:
* автобиография, актуална снимка и телефон за контакт
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати и с приложена СНИМКА!
Данните, които ще представите са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно изискванията!

June 10th, 2022

Обзор

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм