Сервитьор

Няма описание

Memento Витоша е част от веригата Café Memento - Espresso Bar.
Стремим се да наемем талантливи и мотивирани хора, които да се присъединят към нашия екип.
Включвайки се към семейството на Memento ще създадете нови приятели, ще имате възможност да натрупате трудов опит и да развиете умения в сферата на Хоспиталити индустрията.
Ние предлагаме:
• Редовно възнаграждение: твърдо заплащане от 80 лева + бакшиш
• Работа в приятелска среда и атмосфера
• Работа на смени по 8 часа до 5 работни дни седмично
• Гъвкав график /подходящ и за студенти/
• Обучение
• 100 % поемане на осигуровките
Изисквания:
• Желание за работа
• Усмихната и лъчезарна личност
• Позитивно отношение и отлични комуникативни умения
• Умение за работа в динамична среда
• Говорим английски се счита за предимство

Резюме на работата:
Сервира напитки на клиентите в бара, приятелски, учтиво и своевременно.
Основни задължения и отговорности:
• Посрещане и обслужване на клиентите - вежливо и приятелски
• Взима поръчки за напитки
• Сервира поръчки бързо и професионално
• Консултира клиентите за предлаганите продукти
• Подържа работната зона чиста и организирана
• Проявява изключителни комуникативни умения и демонстрира способност да се разбира
добре с другите
• Изпълнява други задължения, които са възложени

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби