СЕРВИТЬОР - БИЗНЕС ХОТЕЛ БЪЛГАРИЯ - целогодишна заетост

Няма описание

Бизнес хотел България - гр. Бургас обявява свободна позиция "Сервитьор" за ресторанта на хотела за целогодишна заетост при пълно работно време.
Основни задължения и отговорности:
1. Посреща, настанява, информира и подпомага избора на клиентите.
2. Познава отлично менюто и предлагания асортимент.
3. Осигурява качество и бързина на обслужване.
4. Следи за външния вид на ястията, които получава от кухнята и за вида на напитките, които се подават от бара.
5. Сервира възможно най-бързо на клиенти при спазване правилата за качествено обслужване.
6. Отговаря за качеството на извършваната работа и точността на водените от него сметки на клиентите.
7. Отговаря за спазване на санитарно-хигиенните изисквания и правилата за противопожарна безопасност.
8. Отговаря за спазване на правилата за безопасност и здраве при работа.
Изисквания към кандидадите:
1. Образование: средно.
2. Друга квалификация: владеене на английски език и друг западен език.
3. Професионална квалификация:
- да познава нормативната уредба, фирмените принципи, стандарти на поведение и да владее професионално-речевия етикет;
- да познава основните типове клиенти и специфичните социално-психологически характеристики на отделните националности.
4. Личностни изисквания: отговорност, честност, лоялност към работодателя, прецизност, дискретност.
Ние предлагаме:
1. Целогодишна заетост на пълно работно време.
2. Трудов договор и социално осигуряване съгласно КТ и КСО.
3. Допълнително възнаграждение за придобит трудов стаж и професионален опит на същата, сходна или със същия характер работа, длъжност или професия.
4. Ваучери за храна.
5. Отлична възможност за професионална реализация.
Ако проявявате интерес, изпратете своето CV и актуална снимка.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за насрочване на дата за интервю. Кандидати с препоръки ще бъдат с предимство.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Бургас

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм