Счетоводител

Няма описание

София

NTG Nordic Transport Group A/S е основана през 2011 г., за да създаде една от водещите европейски транспортни компании чрез сливането на най-опитните малки и средни компании в бранша. Този модел се оказва изключително работещ и сега, 11 години по-късно, Групата има повече от 100 компании в повече от 20 държави и още много присъединяващи се. Офисът в България действа като споделен център за услуги, където нашите служители подпомагат клоновете в чужбина.
Основни задачи:
• Проследяване на просрочени фактури и ако е необходим - контакт със съответните клиенти
• Осчетоводяване на фактури и плащания
• Месечна реконсилация
• Поддържане на актуална и пълна информация в системите
• Подпомагане работата на счетоводителите
• Изготвяне и поддържане на базови отчети
• Комуникация с клиенти и колеги
Изисквания:
• Добро владеене на английски език, писмено и говоримо - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
• Опит на подобна позиция или подходящо образование се счита за предимство
• Добри счетоводни познания
• Работа с Microsoft офис-пакет
• Опит със счетоводен софтуер се счита за предимство
• Внимание към детайли
• Точност
• Лоялност
• Работа в екип
• Добри комуникационни умения
Какво предлагаме:
• Постоянен трудов договор с "Ен Ти Джи" ЕООД
• Бонуси
• Ваучери за храна
• Допълнително здравно осигуряване
• Всеки петък се работи 1 час по-малко
• Възможност за работа от вкъщи
• 23 дни платен годишен отпуск
• Безплатни кафе, чай, вода
• Тиймбилдинги
• Преференциални условия за CoolFit карта
Ако намирате себе си подходящ за тази позиция, моля, изпратете своето CV (на английски или български). Предоставената информация е изцяло защитена по смисъла на Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности