Счетоводител

„ВЮРТ-България” ЕООД е част от водещия немски концерн Würth Group, ориентиран към директните продажби на крепежни изделия, монтажна техника, електрически, пневматични и ръчни инструменти, техническа химия, лични предпазни средства и други. Концернът е основан през 1945 г. в Германия и към момента обединява 400 компании в 86 държави, с повече от 70 000 служители по цял свят и с продуктова гама от над 125 000 артикула. Обслужваме повече от 2,9 милиона клиенти навсякъде по света, доверили се на гарантирано високото качество на нашите продукти. В България сме от над 25 години, през които непрестанно се развиваме. Нашият търговски подход се базира на директен контакт с клиента и индивидуални и иновативни технически решения.

Вюрт България ЕООД е част от международната Würth група със седалище в Германия и Швейцария. Повече от 70 000 служители в над 80 държави по света се занимават с директни продажби на повече от 125 000 различни технически продуктa.

Екипът ни се състои от професионалисти, осигуряващи на своите клиенти безупречно обслужване и множество полезни и иновативни продукти с най-високо качество.

С цел разширяване на Финансово-счетоводния отдел, търсим да присъединим към екипа ни колега на позиция „Счетоводител“.

Изисквания за длъжността:

  • Висше образование- Финанси или Счетоводство и контрол.

  • Професионален опит на сходна или същата позиция- минимум 3г.;

  • Отлични познания в областта на счетоводното и данъчното законодателство;

  • Умения за работа със счетоводен софтуер;

  • Аналитично мислене и способност за вземане на самостоятелни решения

  • Желание за професионално развитие и израстване;

  • Организираност и навременно изпълнение на поставените задачи;

  • Владеене на английски език- задължително мин. В1;

  • Отлични умения за работа с MS Office.

Отговорности:

  • Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи, съгласно утвърдената счетоводна политика и вътрешни правила на дружеството;

  • Анализ на счетоводна и оперативна информация и изготвяне на счетоводни справки за нуждите на мениджмънта;

  • Участие в процесите по счетоводно приключване и изготвяне на счетоводни отчети (междинни и годишни);

  • Подаване коректно и в срок на необходимите месечни справки-декларации съгласно данъчното, законодателство;

  • Комуникация с данъчни органи, включително при провеждане на ревизии и насрещни проверки;

  • Спазване на финансовата дисциплина, вътрешните правила и норми, свързани със стандартите на групата за финансово отчитане.

Ние предлагаме:

  • Дългосрочна заетост на трудов договор;

  • Много добро възнаграждение и комфортна работна атмосфера;

  • Работни стандарти и процедури в международна компания;

  • Участие в надграждащи обучения;

  • Възможност за кариерно развитие;

С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа във "Вюрт България" ЕООД се счита, че давате изричното си съгласие личните Ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора за настоящата позиция, доколкото и докогато това е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни (ЗЗЛД).

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности