Колев, Шкембова and Васовa-2007 logo

Счетоводител

Компанията се занимава с менажиране на дентални клиники. Медико-дентален център Изгрев се намира в гр. Бургас до кръговото на McDonald's, от страната на кв. Изгрев. Клиниката се помещава в модерна сграда на 3 нива, като съчетава уют, комфорт и функционалност. Към момента, клиниката разполага със следните специалисти: · Протетична дентална медицина · Лицево-челюстна хирургия · Орална хирургия · Ендодонтия · Обща дентална медицина

Добре дошли в Дентален център О.СЕМ!
Нашата мисия е да предоставяме иновативна, достъпна и ориентирана към пациента дентална грижа.
През последната година, Дентален център О.СЕМ разшири дейността си, което доведе до нарастване на екипа в няколко етапа. Скоро отваря врати нова дентална клиника на атрактивна локация в гр. Бургас, между кварталите Изгрев, Славейков и Зорница. Работим в динамична, но ведра и приятелска атмосфера.
Търсим кандидат за позицията финансов контрольор / счетоводител на пълно работно време в денталния център.
Кандидатът ще изпълнява следните задължения:
● Подпомагане на счетоводната дейност на две дентални клиники – Дентален център О.СЕМ Цар Симеон и Дентален център О.СЕМ Изгрев
● Обработка и въвеждане на фактури в специализирания софтуер на О.СЕМ
● Подготовка на платежни нареждания към контрагенти
● Подготовка и обработка на трудово-правни документи, следвайки готовите бланки на О.СЕМ – трудови договори, граждански договори, молби за ползване на отпуск, болнични и др.
● Отчитане на платен и неплатен годишен отпуск, болнични на служителите на двете клиники и др.
● Свързване с контрагенти при грешки и несъответствия в издадени към дружествата фактури
● Издаване на фактури към пациенти и контрагенти използвайки специализирания софтуер на О.СЕМ
● Оптимизиране на разходи към контрагенти, чрез анализ на цени и обеми от консумативи и материали
● Изготвянето на месечни финансови отчети на дружествата
● Изчисляването на месечни възнаграждения към персонала на клиниките
● Комуникация с финансови институции по отношение обслужването на финансови задължения
● Подготовка на документация към Бюро по труда, в случаите, когато се касае наемането на кадри по държавни програми
● Създаване и месечно обновяване на ключовите коефициенти за денталните клиники с цел следене ефективността и производителността на бизнеса (KPIs)
Изисквания към кандидата:
● Висше икономическо образование (Счетоводство и контрол, Финанси или друга подходяща специалност)
● Отлично познаване на финансово счетоводното законодателство и приложимите счетоводните стандарти
● 2-3 години опит в сферата на финансите / счетоводството
● Отлични умения с MS Excel
● Владеене на английски език
● Добри комуникативни умения
● Аналитичност, отговорно отношение към работата, внимание към детайлите
● Готовност за работа в динамична среда
Какво предлагаме?
● Уютна и модерна обстановка
● Динамичен екип в развиваща се специализирана компания за дентална медицина
● Работа с ръководен екип с дългогодишен опит във водещи световни финансови институции
● Сключване на трудов договор за работа на пълен работен ден
● Преференциални условия за лечение в денталния център
● Възнаграждение: 1500 лв. нето
Ако смятате, че отговаряте на изискванията и бихте искали да кандидатствате за позицията, моля изпратете вашата автобиография с актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности