Счетоводител

Ние сме ФЬОНИКС Фарма - повече от 25 години на фармацевтичния пазар в България и част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – водещ интегриран доставчик на здравни услуги с традиции на европейския пазар със 155 дистрибуционни центъра, обслужващи повече от 70 000 клиента и поддържащ над 100 000 артикула в своята номенклатура.Като част от PHOENIX Group ние имаме дългогодишна история и опит на надеждна компания с ясна визия за настоящето и бъдещето – да предоставяме добро обслужване, подкрепа, ценности и най-вече сигурност и добро отношение.Стремежът ни е да бъдем предпочитан партньор в здравеопазването, посветени на клиента. Нашата мисия е да „доставяме здраве в цяла Европа”.

Ние сме ФЬОНИКС Фарма, част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – водещ международен интегриран доставчик на фармацевтични продукти и услуги. Нашата мисия е да „доставяме здраве” в цяла Европа, следвайки визията си да бъдем предпочитан партньор в здравеопазването, посветени на клиента.

Фокусирани сме към устойчив растеж чрез непрекъснато усъвършенстване. Вярваме, че в основата на успеха ни са нашите служители и заедно с тяхното развитие градим успешното развитие на цялата компания.

Настоящото ни търсене е за Счетоводител.

Задължения:

  • Изготвяне, подреждане, съхранение и контрол на счетоводния документооборот;

  • Текущо осчетоводяване на фактури от доставчици и клиенти и други първични документи, съгласно утвърдената счетоводна политика на дружеството;

  • Изготвяне на предложение за банкови преводи и осчетоводяване на банкови извлечения;

  • Засичане и следене на разчетите с клиенти и доставчици;

  • Изготвяне на ДДС и VIES декларация;

  • Изготвяне на необходимите на ръководството справки, отчети и анализи;

  • Участие в прилагането на нови процеси и проекти;

  • Подпомагане на месечното, тримесечното и приключването на годината.

Изисквания:

  • Степен бакалавър/магистър по Счетоводство и контрол или Финанси;

  • Опит над 2 години в сферата на счетоводството;

  • Задълбочено познаване на счетоводната теория и практика;

  • Компютърна грамотност – Отлични умения за работа с MS Office /Word, Excel;

  • Опит в работата на SAP е предимство;

  • Много добро владеене на аглийски език - предимство;

  • Комуникативни умения. Способност за работа в екип;

  • Отговорност при поемане на ангажименти;

  • Аналитични умения, мислене и бързо усвояване на нови знания. Внимание към детайла;

  • Инициативност, отговорност, лоялност.

Ние предлагаме:

  • Работа в стабилна международна компания с водещи позиции на пазара в Европа;

  • Позитивен и подкрепящ екип от професионалисти;

  • Обучение, въвеждащо в естеството на работа;

  • Възможност за работа по специалността и кариерно развитие;

  • Мотивиращо възнаграждение;

  • Допълнително здравно осигуряване с дентален пакет. Ваучери за храна;

  • Възможност за гъвкаво начало и край на работния ден.

Ако проявявате интерес към нашата компания и отговаряте на посочените изисквания за тази позиция, моля изпратете ни Вашата автобиография.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби