Счетоводител

Няма описание

Водеща фирма в областта на хазарта търси отговорен, динамичен и дългосрочно ориентиран човек за позицията: СЧЕТОВОДИТЕЛ
Необходими знания, опит и умения:
• Висше икономическо образование – „Счетоводство и контрол”;
• Минимум 2 години професионален опит на такава позиция;
• Добро познаване на Счетоводното законодателство;
• Владеене и работата със Счетоводен софтуер (опит с ERP системи - познаване и предишна работа с Navision е предимство);
• Отлична компютърна грамотност - MS Office (Excel, Word);
• Внимание към детайлите , постигане на резултати и спазване на срокове;
• Отговорност, организираност и умения за работа в екип;
• Желание за усъвършенстване;

Вашите задължения и отговорности:
• Извършва систематизирана подредба на оперативна и счетоводна документация;
• Текущо осчетоводяване на фактури по продажби и доставки;
• Текущо осчетоводяване на банкови извлечения и документи за касови операции;
• Контрол на плащания, вземания, задължения и фактуриране;
• Начисляване на данъци по чл. 201, 246, от ЗКПО, чл. 55, 73 от ЗДДФЛ;
• Изготвяне на справки, отчети, уведомления, писма свързани с отчетността на клиентите;
• Спазва изискванията за лоялност и конфиденциалност към своя работодател и клиентите на компанията.

Ние предлагаме
• Комфортна вътрешно-фирмена среда;
• Трудов договор с пълни осигурителни вноски;
• Дългосрочна реализация и професионално израстване;
• Мотивиращо възнаграждение.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм