СЧЕТОВОДИТЕЛ - КАЛКУЛАНТ

"ХОРЕКА ПЛОВДИВ" ЕООД е собственик на два реномирани ресторанта в Пловдив. Централен офис: ул. "Младежка" 26, телефон: 0894768147 Ресторант Le Petit Paris е първият ресторант на фирмата: отворен октомври 2015 г. с красива лятна градина, френски стил. Адрес: ул. "Младежка" 28, гр. Пловдив www.lepetitparis.bgРесторант ATLAS се намира на Главната улица в Пловдив, до Общината. Сградата е паметник на културата, строена 1923 г., реставрирана 2016 г. Ресторантът е първият в Европа с гигантска 3D мапинг проекция. Ресторантът предлага богато меню от европейската и българската кухня, и винена листа с 200 вида вино.Сградата ще помещава и хотел и винен магазин с дегустации. www.atlashouse.bgбул. "Княз Александър 1" 41

Ресторант и къща за гости АТЛАС търси да назначи: СЧЕТОВОДИТЕЛ - КАЛКУЛАНТ
Изисквания към кандидатите:
- Опит на подобна позиция се счита за предимство.
- Организаторски качества, умение за работа в екип и динамично променяща се среда;
- Познания в областта доставки, снабдяване, водене на отчетност на хотел.
- Компютърна грамотност; предимство е владеенето на ресторантски или складов софтуер, издаване на фактури, заприхождаване на фактури, изготвяне на рецепти, ежемесечни ревизии;
- Умения за осигуряване на добър социален климат и мотивация на персонала;
- Инициативност, комуникативност, лоялност и отговорност.
- Владеене на английски език е задължително.
Задължения:
- Участва в извършването на ревизии, калкулации и рецепти на артикули.
- Оброботва документи за доставки и изсписване на продукти по рецепти, подаване на справки към Главния счетоводител на фирмата.
- Ежедневен отчет на сервитьори и следене на пари и касови наличности.
- Отчита нередности, ако има такива и ги свежда до знанието на Управител.
- Отчита хотелската дейност, настаняване на гости и следене на резервации, отчет на пари.
- Цялостна документална организация на работния процес в обекта.
Предлагаме:
- Работно време: от понеделник до петък от 8:00 - 17:30 часа, събота и неделя - почивни дни;
- Интересна и динамична работа;
- Безплатна обедно хранене в ресторанта;
- Професионално развитие и реализация;
- Много добри условия на работа;
- Трудов договор;
- месторабота ул. "Княз Александър I" 41 - ресторант и къща за гости ATLAS.
Моля изпратете автобиография и актуална снимка. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби