СЪТРУДНИК - ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ

КОМЕТА - ІІІ ООД е водеща компания в дистрибуцията на бързооборотни стоки за гр.София и региона. Портфолиото на фирмата включва повече от 9000 артикула: бира, алкохол, безалкохолни напитки, кафе и други стоки.
За нуждите на фирмата търсим да назначим за постоянна работа специалист за
позицията:
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Въвежда данни за нови клиенти;
- Въвежда условия на клиенти и промяната им;
- Организира подготовката, изпълнението и отчетността на промоции;
- Ежедневни прегледи и анализ на продажбите и липсващите стоки за клиентите;
- Изготвя справки за търговския отдел на фирмата;
- Изписва съоръжения и рекламни материали;
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- Подходящо за позицията средно или висше образование;
- Добра компютърна грамотност, много добро владеене на Excel и възможност
за работа с другите приложения на Microsoft Office;
- Предимство е опитът в сферата на търговския маркетинг и търговския анализ;
- Висока степен на организираност и инициативност , способност за работа
под напрежение;
- Умение за работа в екип и решаване на проблеми;
- Организационни и комуникативни умения;
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Отлични условия за работа в опитен и динамичен екип;
- Възможност за професионално развитие;
- Мотивиращо трудово възнаграждение;
- Коректно отношение;
Може да кандидатсвате по тази обява като изберете бутона „Кандидатствай по тази
обява” и изпратите актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Предоставянето на лични данни по тази обява ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби