СЪТРУДНИК ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ

Няма описание

Изисквания към кандидатите:
• Компютърна грамотност, владеене на офис пакет и опит с MS Word, Excel;
• Отлични организационни умения и внимание към детайла;
• Добро владеене на англйски език - писмено и говоримо - ще се счита за предимство
Задължения и отговорности:
• Съдейства на мениджъра при изпълнение на административни дейности и задачи, свързани с ежедневната работа на отдела - координация и организиране на поръчки, доставки и срокове;
• Изготвяне на справки, оферти и фактури по искане на ръководния екип;
• Комуникация с клиенти, доставчици и търговски представители на фирмата;
Компанията предлага:
• Добро възнаграждение и бонуси;
• Отлични условия за работа;
• Въвеждащо фирмено обучение;
• Офис в Младост 1А до спирка на метрото;
• Коректни трудови отношения;
• Възможност за професионално развитие;
• Работно време / понеделник-петък/ - 08:00 - 17:00ч.
Кандидатът трябва да бъде отговорен, отзивчив, и мотивиран и да има желание за работа в екип.
Молим кандидатурите да бъдат с актуална снимка и с телефон за обратна връзка.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби