Сътрудник по сигурността

Няма описание

БГ СЕКЮРИТИ ЕООД
Вашата удовлетвореност е нашият приоритет!
“БГ СЕКЮРИТИ” ЕООД е лицензирана охранителна фирма за извършване на частна охранителна дейност на територията на цялата страна.
Екипът на “БГ СЕКЮРИТИ” ЕООД притежава гъвкава и иновационна политика със специално
отношение и внимание към своите клиенти и партньори. Вниква в проблемите и желанията
им, като преценява и препоръчва най-правилните мерки за сигурност.
Предоставяйки професионална и достъпна услуга, ние сме посветени да бъдем най-добрите в защитата на живота, здравето и сигурността на нашите клиенти.
Удовлетвореността на нашите клиенти е приоритет за нас, поради което сме готови не просто да оправдаем очакванията Ви, но дори да ги надхвърлим.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ НА ПОЗИЦИЯТА:
• Отговарят за предотвратяването на нарушения на територията на обекта;
• Осигуряват пропускателния режим и вътрешния ред в съответствие с плана за охрана на обекта;
• Следят за изправността и правилното функциониране на техническите системи за сигурност.
• Осъществяване на видеонаблюдение и превенция.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Добри компютърни умения;
• Познание и умение за работа с „Microsoft office“;
• Умение за работа с браузър;
• Добри познания по английски език.
ЛИЧНОСТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ НА КАНДИДАТИТЕ:
• Отговорност;
• Комуникативност;
• Лоялност;
• Наблюдателност;
• С фокус към детайла;
• Добра концентрация за продължителен период от време;
• Аналитично мислене;
• Бързо и адекватно мислене и реагиране;
• Екипен играч.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Работа в млад, сплотен и мотивиран екип;
• Интересна и динамична работа;
• Трудов договор с реални осигуровки;
• Добри условия на труд;
• Платено фирмено обучение;
• Възможност за кариерно израстване;
• Работа на пълно работно време (дневни и нощни 8 ч. смени);
• Фиксирана базова заплата;
• Заплащане на допълнително положен труд;
• Социални придобивки - ваучери за храна, офталмологичен преглед и др.
Ако търсите интересна и отговорна работа, с която да помагате на другите, очакваме Вашето CV с актуална снимка.
Лице за контакт: Георги Атанасов - 0878439769.

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана