Сътрудник онлайн магазин

Няма описание

Онлайн магазин за тениски с щампи
Отговорности:
- Помага в работния процес при изработване на тениските и др. продукти
- Обработва поръчки на клиенти
- Опакова и подготвя стоката за изпращане с куриер
- Работи с програмния продукт на куриерската фирма
- Води комуникация с клиентите по телефон, e-mail, чат и др.
- Приема и подрежда стоката в склада
- Поддържа работното място в подреден и спретнат вид
Изисквания:
- Хъс за работа и развитие
- Отлична грамотност, правопис и правоговор (при комуникация с клиенти)
- Внимание към детайлите, перфекционизъм
- Отлична техническа и компютърна грамотност
- Организираност и способност за спазване на срокове в динамична работна среда, работа в екип
- Шофьорска книжка
- Photoshop и CorelDraw са предимство
- Опит в тази сфера е предимство
- Английски език е предимство
Ние предлагаме:
Възможност за израстване
Справедливо възнаграждение
Приятна работна среда в екип от млади хора
Ако отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV с актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Информацията, която представяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Стара Загора

Търговия и Продажби