СЪТРУДНИК ОНЛАЙН МАГАЗИН

Няма описание

Tendenzstore – интернет магазин в областта на търговията с обувки търси да назначи в централният си офис в гр. София, Специалист електронна търговия
ОТГОВОРНОСТИ:
Завежда върнатите стоки в складова програма,обработва върнати пратки от клиенти,работи с куриери като получава и предава пратки,опакова стоки за предаване на куриера.
Проверява стоките в склада,подготвени за пакетиране ежедневно.
Работи с програмния продукт на партньорската куриерска фирма.
Приема рекламации от клиенти и осъществява замени.
ИЗИСКВАНИЯ:
Отлична техническа и компютърна грамотност - MS Office, Excel, Internet.
Способност за работа в екип, в динамична работна среда.
Опит в областта на интернет продажбите 1 година.
Опит със складов софтуер.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Отлични условия на труд
Работно време от понеделник до петък.
Отлично заплащане.
Работа в млад и динамичен екип
Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания и тази позиция Ви дава възможност да се изявите, моля изпратете ни Вашата професионална автобиография и актуална снимка.
Автобиографии без снимка няма да бъдат разглеждани. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Уверяме Ви, че ще бъде спазена пълна конфеденциалност във всеки един от етапите на конкурса.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби