СЪТРУДНИК, ОХРАНА

Фирма "СЕЙДЖ ТЕХНОЛОДЖИС" ООД е с основна дейност производство на машинни елементи, детайли и възли. Във връзка с разширяване на дейността си, предлага свободно работно място за длъжност СЪТРУДНИК,ОХРАНА в структурно звено ОХРАНА .
Основни задължения:
- Мониторинг на средствата за видео наблюдение
- Участва в осъществяване на пропускателния режим
- Работа при при сменен режим на работа
- Работно време - 5 дни в седмицата , 8 часа на ден
Изисквания:
Кандидатите за тази длъжност трябва да са дееспособни физически лица които отговарят на следните изисквания:
-да не са осъждани за умишлено престъпление от общ характер ,независимо от реабилитацията
-да не са привлечени като обвиняеми или не са подсъдими за умишлено престъпление от общ характер
- Да притежават завършено средно образование
- Добри умения за работа в екип, лоялност и коректност
Нашите предложения:
- Отлични условия на труд;
- Коректно заплащане, осигуряване на реалния доход
- Безсрочен трудов договор.
Ако проявявате интерес към обявената свободна позиция, е необходимо да ни изпратите автобиография и актуална снимка като използвате формата за кандидатстване на Jobs.bg. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Данните, които се предоставят, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален ред на съхранение и защита и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.

June 10th, 2022

Пловдив

Сигурност и Охрана