Сътрудник обработка на клиентски поръчки с гръцки език

Търсим амбициозен и ентусиазиран студент от гръцки произход, който да се присъедини към нашия екип на позиция:
Сътрудник обработка на клиентски поръчки с гръцки език. Работата може да се извършва дистанционно, изисква се 1-2 пъти месечно присъствие в офиса.
Основни отговорности:
Комуникация с клиенти за потвърждаване на поръчки на гръцки език чрез имейл или телефон, превод на описания на стоки от български на гръцки език
Компанията предлага:
Фиксирана заплата + процент от оборота;
Възможност за кариерно развитие.
Основни изисквания:
Отлично ниво на владеене на гръцки eзик – писмено и говоримо;
Работно ниво на владеене на Английски език;
Аналитичен и логически начин на мислене;
Предишен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство;
Познания за Microsoft Office пакет, наличие на компютър
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби