Машиностроителна компания Кяшиф стъпва в Кърджали... logo
Сътрудник на управителя
Фирма "Кяшиф" ЕООД, гр. Джебел, специализирана в производството на хидравлични цилиндри, търси да назначи служител: Сътрудник на управителя.
Изисквания:
• Английски език – много добро ниво на разбиране и говорене;
• Много добри компютърни познания – Microsoft Office;
• Минимум две години опит на подобна длъжност;
• Кандидати с Английска филология/Приложна лингвистика ще са с предимство;
• Организирана, прецизна и спокойна личност;
• Голяма мотивация за самоусъвършенстване.
Основни задължения:
• Организация и превод по време на бизнес срещи;
• Организация на ежедневната програма на Управителя;
• Изготвяне на справки за Управителя;
• Отговаря за входяща и изходяща кореспонденция на Управителя;
• Осигурява на Управителя необходимата информация по дневния ред;
• Организира пътувания и командировки на Управителя.

Фирмата предлага:
• Добри условия на работа в динамична среда;
• Възможност за професионално развитие;
• Осигурени безплатни транспорт, храна и медицинско обслужване на територията на фирмата;•
• Атрактивно възнаграждение. Стартова заплата: 1 800лв. бруто, увеличава се след изпитателния срок.
Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиографията си или подайте молба за кандидатстване на място във фирмата.
Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.
*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Джебел

Административни, Офис и Бизнес дейности