СЪТРУДНИК АВТОМИВКА – ПОДГОТОВКА НА АВТОМОБИЛИ ЗА ПРЕДАВАНЕ НА КЛИЕНТИ

Няма описание

ТМ Ауто ЕООД е официалният дилър на TOYOTA и LEXUS за София, част от международната Група Inchcape Plc., заемащa водещи позиции на пазара за нови автомобили.
Фирмата търси да назначи:
СЪТРУДНИК АВТОМИВКА – ПОДГОТОВКА НА АВТОМОБИЛИ ЗА ПРЕДАВАНЕ НА КЛИЕНТИ (TMА 26/2022)
Основни отговорности:
1. Вътрешно и външно почистване и измиване на:
- нови автомобили,
- ремонтираните в сервизите автомобили, преди предаването им на клиенти,
- автомобили за тестово каране
- служебни автомобили.
2. Полиране на детайли при необходимост
3. Изпиране на тапицерии и поддръжка на кожен салон.
4. Изготвяне на заявки за доставка на материали и консумативи за автомивката;
Изисквания:
- Завършено средно образование
- Способност за работа в екип
- Добри организационни умения, бързина на изпълнение и сръчност
- Шофьорска книжка кат.В
Ние предлагаме:
- Отлични условия за работа в екип от професионалисти
- Подходящо обучение и възможност за развитие
- Възнаграждение, съответстващо на положените усилия
При интерес да изпратите автобиография, като посочите референтния номер и позицията, за която кандидатствате не по-късно от 20.07.2022 г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, които предоставяте са лични данни и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Моля да се запознаете с Уведомлението за поверителност на Вашите лични данни, публикувано към настоящата обява.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности