САЛОНЕН УПРАВИТЕЛ

Пловдив

Итали Food & Wine гр. Пловдив ул. Брезовско щосе 127 търси да назначи САЛОНЕН УПРАВИТЕЛ. Заведението предлага европейска кухня и селекция от подбрани вина. Обектът е отворил врати след мащабен ремонт, нова концепция и визия.
Телефон за връзка с управител: 088 654 6384
Ние предлагаме:
- Редовно заплащане – аванс и заплата
- Динамично възнаграждение спрямо опита и уменията на кандидатите
- Постоянен трудов договор и осигуровки, поети от работодателя
- Работа на смени по график - 2 раб. дни и 2 почивни дни
- Сигурна работа в компания с дългогодишна история
- Приятна работна атмосфера сред сплотен дългогодишен колектив
Изисквания към кандидата:
- Умения за работа в екип
- Мотивация за работа в заведение с голям поток от клиенти
- Усмихната, лъчезарна и любезна с клиентите личност
- Опит на подобна позиция се счита за предимство
- Желание за постоянно развитие.
- Организационни и лидерски умения.
Задължения:
1. Организира посрещането, настаняването, обслужването и изпращането на клиентите на заведението .
2. Планира, организира, координира и контролира цялостната дейност на обекта
3. Изготвя и утвърждава графиците за работа на персонала в обекта.
4. Контролира качеството на предлаганите продукти и услуги на клиентите.
5. Провежда инструкции на персонала, свързани със ЗЗБУТ, РИОКОЗ, БАБХ, НАССР,НАП.
6. Организира и ръководи провеждането на рождени дни, партита и събития.
7. Носи отговорност за имуществото в обекта.
Ако желаете да сте част от екипа на едно от най- познатите заведения в Пловдив.
Кандидатствайте с автобиография и актуална снимка тук или на място в обекта ни.
Ще се свържем с всички кандидати.
Вашата автобиография ще бъдат разглеждана при пълна конфиденциалност

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби