МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР- МЕДИКАЛ ЛАЙФ ЕООД logo

РЕГИСТРАТОР/ОПЕРАТОР ВЪВЕЖДАНЕ НА ДАННИ

Няма описание

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Посреща, регистрира и насочва пациентите на лечебното заведение към съответните кабинети,лаборатория и физиотерапия;
- Информира пациентите за предлаганите услуги в медицинския център, работно време на лекари ;
- Записва часове за прегледи и консултации по телефона и e-mail;
- Работа с медицински софтуер както на регистратура така и в кабинет;
- Работа с касов апарат и терминални устройства, водене на касова книга и издаване на фактури;
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНАТА ДЛЪЖНОСТ:
- Висше образование;
- Предишен опит на подобна позиция , ще се счита за предимство;
- Отлична компютърна грамотност;
- Желание за работа;
- Умения за работа в екип, отговорност към поставените задачи и задължения;
- Представителна външност;
- Правилна дикция и отлични умения за водене на разговор с пациенти;
- Владеене на чужд език ще се счита за предимство;
- Личностни качества: комуникативност, лоялност, съобразителност, учтивост,
толерантност и дискретност;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Трудов договор с 6 месеца срок на изпитание;
- Пълен работен ден с гъвкаво работно време;
- Дългосрочна заетост;
- Работа в млад екип;
- Приятна и комфортна работна среда;
ЗА ДА КАНДИДАТСТВАТЕ Е НЕОХОДИМО ДА НИ ИЗПРАТИТЕ ПОДРОБНА АВТОБИОГРАФИЯ
СЪС СНИМКА И МОТИВАЦИОННО ПИСМО

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности