Рецепционист/ка

Няма описание

СПА комплекс "Армира" търси да назначи Рецепционист/кa :
Описание на длъжността:
Основни задължения:
-осъществява цялостната дейност по посрещане, настаняване и изпращане на гостите на хотела;
-контролира качеството на предлаганите хотелски услуги;
-води сметките на клиентите за предоставените им услуги и ги приключва при поискване;
-проучва рекламациите на клиентите на хотела и информира Управителя своевременно;
-отговаря, следи и съхранява документацията на рецепцията;
-приема запитвания за резервации, оценява възможностите за изпълнението им, както и регистрира потвърдените резервации в резервационната система;
-при необходимост изпълнява и други задачи, възложени от ръководството.
Изисквания:
-добро владеене на английски език
-отлично владеене на MS Office и Internet;
-отлични комуникативни умения и умения за работа с клиенти;
-инициативност и умения за спазване на срокове;
-умения за работа в екип;
Ние предлагаме:
- целогодишна заетост
- коректно отношение
- отлично заплащане
- осигурен транспорт и храна
Моля, кандидатите да изпратят CV със снимка.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Стара Загора

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм