РЕЦЕПЦИОНИСТ/АДМИНИСТРАТОР

Строителство, реконструкция, ремонт и поддържане на пътища, пътни съоръжения, градски комуникации и инфраструктурите около тях, проектна, инженерингова и търговска дейност; производство на инертни материали; производство на бетон и вибропресовани цветни и сиви бетонови изделия; услуги с всички видове строителна и друга техника; превоз на товари.

Изисквания към кандидатите:
- Средно професионално или висше образование в сферата на туризма
- Професионален опит: мин. 1 година
- Владеене на английски език: мин. ниво Intermediate (B1)
- Владеене на втори чужд език е предимство
- Отговорна и енергична личност
- Добри комуникативни умения и работа в екип
- Спазване на общо фирмени стандарти
Основни задължения:
- Приема, регистрира и настанява клиентите
- Води сметките на клиенти за предоставени основни и допълнителни услуги и ги приключва при поискване;
- Приема заявки за отстраняване на повреди в стаите и сервизните помещения и ги подава на персонала по техническото поддържане;
- Осъществява предаване на клиентите на съобщения, пратки, писма, вестници и списания;
- Съставя информационни справки за освобождаването на стаите и графика за тяхното почистване и зареждане.
Ние предлагаме:
- Добро възнаграждение
- Осигурено работно облекло
- 8-часов работен ден
- Целогодишна заетост

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности