Рецепционист в хотел към винарска изба Bononia Estate

Създадохме Key2Property Management, за да бъдем полезни на собственици на бизнес и мениджъри в хотелиерството и сферата на услугите.„КИЙ 2 ПРОПЪРТИ МЕНИДЖМЪНТ“ ЕООД е регистриран посредник на основание Чл.28, ал.5 от ЗНЗ и Наредба за условията и реда за извършване на посредническа дейност по наемане на работа (изм. ДВ Брой 82 от 03.10.2014 г.) под № 1940. Фирмата е регистрирана като Администратор на лични данни под № 416992.

РАБОТНО МЯСТО:
Винарски комплекс Бонония Естейт / Bononia Estate Winery & Resort
Хотелът се намира близо до село Кошава, на няколко километра от град Видин, сред лозя и на брега на р. Дунав. Има ресторант, зала за събития, релакс зона. Три звезден с 21 стаи и апартаменти. Предстоящо откриване м. май 2022 г.
Задължения:
- Посреща и регистрира гостите на хотела.
- Приема плащания, издава документи за тях и отговаря за касовата наличност.
- Грижи се за нуждите на гостите, успешно предлага и резервира допълнителни услуги.
- Проявява внимание и максимална загриженост към гостите на хотела.
- Решава всички възникнали трудности на гостите и проследява за резултата.
- Изготвя и изпраща всички необходими справки, подготвя рецепция за безпроблемната работа на следващата смяна.
- Предава на следващата смяна за всичко важно.
- Комуникира с всички останали отдели.
- Любезно и ефективно общува с настоящи и потенциални гости.
Изисквания:
- Владеене на английски на работно ниво, втори език е предимство;
- Опит на рецепция е предимство;
- Добра компютърна грамотност;
- Много добра комуникативност, съобразителност, отговорност, прецизност,
- Вежливо и гостоприемно отношение към клиентите.
- Работи се с Clock и познаването му ще се смята за предимство;
- Отлична грамотност и владеене на български език - писмено и говоримо;
Ние предлагаме:
- Работа в енергичен екип и динамична среда
- Осигурено униформено облекло
- Работа по график
- Работа на смени дневна/нощна
- Мотивиращо заплащане
Хотелът не е голям. Работата е интензивна, с малък екип и се изисква сериозна ангажираност.
Ако имате предишен опит на подобна длъжност и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете Вашата автобиография с актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
„КИЙ 2 ПРОПЪРТИ МЕНИДЖМЪНТ“ ЕООД е регистриран посредник на основание Чл.28, ал.5 от ЗНЗ и Наредба за условията и реда за извършване на посредническа дейност по наемане на работа (изм. ДВ Брой 82 от 03.10.2014 г.) под № 1940.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм