Рецепционист в хотел – front office

Няма описание

Хотелски Комплекс Марина Кейп 4****
За сезон лято 2022 търси да присъедини към екипа си
Рецепционист – front office.
за работа в хотела , далеч от шума на града, сред уединение, спокойствие и красива природа, на брега на залива Ахелой - Марина Кейп****, в спокойна и приятна атмосфера.
Ние Ви предлагаме:
- Трудов договор на пълен работен ден
- Работно време – на смени 2/2
- Възнаграждение от 900 лв. до 1100 лв (Neto) – в зависимост от опита
- Настаняване и осигурена храна на територия на комплекса или възстановяване на транспортни разходи, ако сте от региона.
- Ако сте студент, ще ви предоставим документ за стаж
- Приятна работна атмосфера
- Редовно заплащане
- Динамична и предизвикателна работа, в която да покажете и доразвиете уменията си
- Работа сред млад и позитивен екип
Изисквания към кандидати:
- Владеене на английски език на много добро ниво. Владеенето на руски, румънски и/или немски език ще се счита за предимство
- Опит на подобна длъжност би било предимство
- Познаване на хотелска програма "Clock evolution" ще се счита за предимство
- Дисциплинираност и отговорност към задълженията.
- Усмихнати, лъчезарни с желание за работа и развитие.
- Вежливо и търговско ориентирано поведение към клиентите.
Служебни задължения :
- Внимание и грижа към клиентите
- Посрещане и настаняване на гостите на хотела
- Регистрация и оказване на необходимото съдействие на гостите относно техни специални изисквания за настаняването или пребиваването им
- Резервации, съдействие при промяна или анулиране на хотелски резервации
- Правилно и своевременно попълване на регистрите
- Следене на графика за освобождаване на стаите
- Начисляване, следене и приключване на сметки, издаване на фактури за основни и допълнителни услуги
- Изготвяне на отчети и отчитане на касова наличност
- Поддържане на връзка и предоставяне на информация на останалите звена в хотела
- Приемане на телефонни обаждания, води кореспонденция по мейл за заявки и информиране на гостите за предлаганите допълнителни услуги
- Следи за стриктното спазване на хигиенните и здравословните условия
Ако сте динамичен, общителен и амбициозен човек, който иска да се присъедини към нашия екип, тогава бихме искали да се запознаем с Вас.
Ако проявявате интерес, кандидатствайте с вашето CV с прикачена снимка , като натиснете бутона "Кандидатствай".
Ще се свържем само с одобрените кандидати по документи. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

Ахелой

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм