РЕЦЕПЦИОНИСТ ХОТЕЛ

Парк Хотел Пловдив е един от водещите хотели в град Пловдив, развиващ успешно дейността си от 2011-та година. Разположен е сред естествената зеленина на градски парк „Лаута”. Хотелът разполага с 54 хотелски стаи и апартаменти, ресторант с лятна градина, Relax Club, конферентен център, денонощен лоби бар.
Парк Хотел Пловдив търси да назначи високомотивирана и отговорна личност на длъжност РЕЦЕПЦИОНИСТ ХОТЕЛ.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- посреща, изпраща гости на хотела
- води сметки за основни и допълнителни услуги на гостите, приема плащания
- осигурява бързо, учтиво и ефективно обслужване
- следи за осигуряването на максимална задоволеност на гостите на хотела по време на техния престой
- съдейства на гостите при възникнали проблеми
- познава и прилага определените от Компанията стандарти за обслужване
- приема и нанася в хотелски софтуер резервации – лице в лице, по имейл, факс, телефон
- отлично познава и информира гости и посетители за услугите, предлагани в хотела
- взаимодейства с всички отдели в хотела
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- отлични комуникативни умения
- много добро владеене на говорим и писмен английски език
- опит в сферата на туризма
- отговорност, лоялност
- точност, бързина, внимание към детайла
- умение за разрешаване на проблеми
- умения за работа в екип и за самостоятелност в работата
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- въвеждащо фирмено обучение;
- отлична работна среда и условия на работа;
- мотивиращо месечно възнаграждение;
- работа на смени;
- възможности за професионална развитие;
- трудов договор;
- дългосрочност на трудовите взаимоотношения
В случай, че обявената позиция представлява интерес за вас, моля кандидатствайте с автобиография и актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност.

June 10th, 2022

Пловдив

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм