Рецепционист

Фирма Контракс има зад гърба си вече 30-годишна история и неизменно е сред Топ 10 на българските ИТ фирми. Контракс покрива целия спектър от информационни продукти и услуги, за реализирането както на решения за малкия офис, така и за големи компании. Над 400 човека работят в нашите офиси и сервизи в цялата страна. Ежегодно най-добрите специалисти от нашия експертен екип преминават фирмени курсове и тестове при международни партньори и провеждат вътрешно фирмени обучения за повишаване квалификацията на всички служители.

Изисквания:
1. Образование: минимум средно
2. Трудов стаж: не се изисква
3. Неосъждан
4. Езици: владеенето на английски е предимство
5. Компютърна грамотност: Windows OS, MS Word, Excel
Задължения:
- Осъществява пропускателния режим и контролира влизането и излизането в сградата на служителите и външни лица;
- Води дневник за посетителите;
- Следи за спазване на установения пропускателен режим;
- Води входящ и изходящ регистър на писма и пратки към и от фирмата;Приема и пренасочва всички телефонни обаждания;
- Поръчва и отговаря за съхраняването на офис консумативите и материалите;
- Води график за заетостта на конферентните зали и на мероприятията провеждани в тях;
- Следи обектите под видеонаблюдение;
- Приема, въвежда и заявява пратки за куриер;
- Изпълнява задачи, възложени от ръководството на фирмата, съобразени с естеството на работата.
Основни отговорности:
- За качеството на извършената работа;
- Материална отговорност във връзка с опазването на повереното му имущество;
Месторабота: София, ул. Тинтява 13
Работно време: 8 (осем) часа дневно от 8:30 ч. до 17:30 ч.
Обедна почивка 30 мин. и две по 15 мин.
Трудово възнаграждение: Основна заплата по договор, бонуси и социални придобивки
Субординация : Пряко подчинен на Изпълнителния Директор.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности