Рецепционист / Администратор в Детски център

Няма описание

Детски парти център Sweet Kids към Sweet Bar & Grill-зала Фестивална, търси да назначи динамичен и усмихнат служител за позиция РЕЦЕПЦИОНИСТ.
Ако си позитивен, енергичен, отзивчив и обичаш децата ?
Попаднал си на правилното място, защото търсим точно теб!
Идеалният кандидат за нас трябва:
- да е жизнерадостен и позитивен човек
- да е търпелив и да умее да общува с клиенти и деца
- да има опит при работа на каса
- да умее да работи в екип
- да бъде отговорен и инициативен
Отговорности и задължения:
- запознаване на клиентите с условията за ползване на детския център
- предлагане на всички допълнителни услуги на детския център
- работа на каса
- приемане на резервации за детски партита
- приемане на телефонни обаждания и връзка с клиенти
Ние предлагаме:
- Целогодишна и постоянна работа
- Гъвкаво работно време на смени
- Въвеждащо фирмено обучение в заеманата от вас длъжност
- Високо трудово възнаграждение плюс бонусова система,
ориентирана към резултатите и ефективността на работа
- Коректно и навременно изплащане на заплатата.
Работата е подходяща за студенти.
Ако смятате, че отговаряте на нашите изисквания, имате мотивация и желание за работа , моля изпратете ни автобиография и актуална снимка. Ще се радваме да станете част от нашия екип.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм