Ръководител звено „Контрол на достъпа и пропускателния режим“

Няма описание

Агротайм” ЕООД е сред водещите български селскостопански компании. Тя е пример за модерно иновативно земеделие и прилага успешно международни добри практики в български условия, а също част от продуктите й се изнасят в чужбина.
Вярваме, че правилният човек може да подобри бизнеса на компанията ни!
В момента търсим да назначим: Ръководител звено „Контрол на достъпа и пропускателния режим“
Основни длъжностни задължения:
1.Създава организация за контрол на работното време, разработва и поддържа план за пропускателния режим и контрол на работното време на всички обекти;
2.Следи за спазването на установения пропускателен режим при влизане и излизане от обектите на външни лица и МПС,
3.Следи за спазване на вътрешния ред в обекта с цел недопускане на кражби, злоупотреби и разхищение, като при констатиране на такива случаи уведомява ръководството на фирмата и органите на полицията;
4.Контролира влагането на материали на полето.
5.Изготвя, проверява и утвърждава работните графици на работниците, за които отговаря.
Изисквания за заемане на длъжността:
1. Ръководни умения, работа в екип.
2. Изпълнителен, мотивиран и отговорен към възложените задачи.
3. Добра компютърна грамотност.
Компанията предлага:
1. Отлично възнаграждение.
2. Въвеждащо обучение.
3. Добри условия на работа.
5. Постоянен трудов договор.
Необходими документи за кандидатстване: автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

June 10th, 2022

Исперих

Административни, Офис и Бизнес дейности