РЪКОВОДИТЕЛ ПРОЕКТИ

Няма описание

Ратек ООД е регистрирано по ЗТР на 24.11.2011 г. с предмет на дейност: Производство и продажба на асфалт и компоненти; експлоатация на асфалтосмесителни инсталации за промишлено производство на смеси при използването на свързващи материали; добиване и производство на други строителни материали, по специално на чакъл /баластра/, търговия с тези изделия; складиране, първична обработка и повторно използване на асфалт и асфалтови смеси, транспортиране, консултиране и изследване в тази област; полагане на асфалт и асфалтови настилки; текущ ремонт и поддръжка на пътища, градски и общински комуникации и инфраструктурите около тях, пътни принадлежности и съоръжения.
Дружеството разполага с Асфалтова база със собствена лаборатория за изпитване на земни, пътни и асфалтови смеси. Ратек ООД търси непрекъснато възможности за подобряване условията на труд, качествените и количествени параметри на служителите си.
За изпълнение на обекти, свързани с реализиране на строителната програма, Ратек ООД търси: РЪКОВОДИТЕЛ ПРОЕКТИ.
ТРУДОВИ ЗАДАЧИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Управлява и координира всички дейности, свързани с цялостно изпълнение на строителен обект;
- Планира и ръководи управлението на строителните процеси;
- Активно участва във водене на преговори, определяне на ценови нива и сключване на договори с фирми-подизпълнители и фирми, предоставящи външни за екипа му услуги в областта на строителството;
- Участва в моделиране на изпълнението на проекта още на ниво оферта и тръжна процедура;
- Управлява екип от технически ръководители, специалисти ПТО на строителните обекти на дружеството, както и екип от съпътстващи специалисти;
- Отговаря за комуникация с възложители, строителен надзор, проектанти;
- Систематично проверява всички части от работата на строителния екип;
- Ръководи процеса по изпълнение на възложените за изпълнение проекти в цялата страна съвместно с техническите ръководители, следи изпълнението на заложените бюджети, извършва разпределяне на ресурсите, поверени на екипа му;
- Преглежда и контролира планирания график спрямо актуалния напредък;
- Отговаря за организирането на регулярни координационни срещи на екипа;
- Инициира и проверява ежедневен и ежеседмичен план за извършените СМР;
- Работи съвместно с подизпълнителите за постигане на целите на проекта по отношение на безопасност, качество, срок и цена;
- Следи за изпълнението на заложените бюджети, разходи за ресурсно обезпечение с хора, машини, механизация и материали;
- Обобщава резултатите от изпълнението на проектите и предлага мерки за увеличаване на ефективността;
- Носи пълна отговорност за изпълнение на проектите според договорените условия.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Образование: Висше строително образование;
- Компютърна грамотност: Microsoft Office, Auto Cad, MS Project;
- Трудов стаж: Минимум 3 години стаж на подобна длъжност;
- Личностни качества: аналитично мислене, ориентираност към резултат, умение за управление на разнообразни екипи и проекти, умение за спазване на приоритети, организираност;
- Английски език на работно ниво (ще се счита за предимство);
- Възможност за пътувания в страната;
- Шофьорска книжка, категория В.
УСЛОВИЯ НА РАБОТА:
- Работа по иновативна методология в строителството;
- Отлично заплащане, социален пакет, бонусна схема;
- Работа в екип от висококвалифицирани специалисти;
- Възможност за управление на големи проекти.
Ако вие мислите, че ще сте добро попълнение за нашия екип, моля изпратете ни актуална автобиография.
С кандидатстването за обявеното свободно работно място/позиция всеки кандидат декларира, че: предоставя личните си данни, съдържащи се в изискваните документи, доброволно с цел осъществяване на подбор на персонала за обявеното свободно работно място; дава съгласието си тези лични данни да бъдат обработвани от „Ратек“ ООД (администратор на лични данни) и да бъдат съхранявани електронно и на хартиен носител за срок не повече от 3 (три) месеца, считано от датата на предоставянето им, както и да бъдат използвани за целите на осъществяване на подбор на персонала за други свободни работни позиции в Дружеството (администратор на лични данни) за срок, не по-дълъг от горепосочения.
„Ратек“ ООД гарантира, че предоставените лични данни ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора и в съответствие с действащото законодателство (Регламент 2016/679 (Общ регламент относно защитата на данните), Закон за защита на личните данни (ЗЗЛД) и други нормативни актове). „Ратек“ ООД се задължава да ги съхранява за срок, не по-дълъг от 3 (три) месеца, и да не ги разпространява на трети лица, освен ако не получи изрично писмено съгласие за това от субекта на лични данни, или ако предаването не е задължение на администратора, произтичащо от закон.
„Ратек“ ООД гарантира пълна конфиденциалност на предоставената кандидатура.
„Ратек“ ООД не носи отговорност за непоискана информация и лични данни.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери