МОНТАЖ СТРОИТЕЛНИ КОНСТРУКЦИИ АД logo

Ръководител проект, строителство

МСК   АД е специализирана строителна фирма за производство и монтаж на метални конструкции и конструкции от сглобяем стоманобетон за промишлени и енергийни обекти, селскостопански, обществени и жилищни сгради.Компанията има капацитет и богат опит в пълен инженеринг на строителни обекти, както и утвърдена технология и механизация за изпълнение на забивни пилоти.Компанията е основана през 1965 г. като специализирано поделение за монтаж на стоманобетонови и метални конструкции към ДФ „Промишлено строителство“.В 50 годишната си история, МСК е участвала в строителството на над 900 големи обекти на енергетиката, инфраструктурата и тежката промишленост в България и чужбина, утвърждавайки позицията си като надежден партньор за производство и монтаж на метални конструкции с висока сложност на детайла.

МСК АД е водеща строителна компания с над 55 годишен опит в производството и монтажа на стоманени, стоманобетонни конструкции и пилотно фундиране. В историята си има изпълнени редица обекти, включително такива от стратегическо значение. Фирмата е главен изпълнител на промишлени, инфраструктурни, енергийни и търговско - логистични обекти.
Предвид увеличеният обем на работа фирмата ни обявява свободна позиция за длъжността Ръководител проект
Задължения и отговорности:
• Контролира оперативното ръководство на проекта, включително график за доставка и изпълнение, издаване на актове и фактури, плащания и др.;
• Пряко отговаря за качественото и срочно реализиране на проекта в съответствие с бюджета и изисквания на Инвеститора;
• Координира и контролира подизпълнителите в проекта – проектанти, строители, консултанти;
• Води документацията на обекта, изготвя справки и отчети към ръководството на фирмата.
Изисквания за длъжността:
• Висше техническо образование (строителен инженер);
• Професионален опит на подобна позиция в строителна компания – минимум 3 години;
• Много добра компютърна грамотност – работа с MS Office (Excel – отлично ниво), AUTOCAD;
• Отлични познания при разчитане и изготвяне на строителна и проектна документация;
• Познаване на действащата нормативна база в областта на строителството;
• Много добри организационни, ръководни и комуникационни умения.
Ние предлагаме:
• Работа в стабилна компания с дългосрочни ангажименти;
• Отлични възможности за професионално развитие;
• Постоянен трудов договор;
• Допълнителни социални придобивки;
• Отлично заплащане;
• Работа в млад екип.
Ако предложението представлява интерес за Вас, изпратете подробно CV с актуална снимка и мобилен телефон за контакт.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД и предвид изискванията на GDPR.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности