Ръководител отдел Хотелско Домакинство

Няма описание

София

Основни задължения и отговорности:
• Организира и контролира дейността на целия оперативен персонал на Хотелско Домакинство; • Планира и разпределя районите за почистване, за които отговарят супервайзерите и контролира качеството на работата им;
• Планира необходимите за работата на отдела материали, консумативи и почистващи препарати;
• Работи в тясно сътрудничество с отдели Рецепция и Техническа поддръжка;
• Участва в набирането и подбора на персонала за отдела;
• Организира обучението на персонала от Хотелско домакинство;
• Организира и контролира работното време на персонала;
• Изготвя бюджети, отчети, справки и анализи за дейността на отдела;
• Участва в извършването на инвентаризации;
Нашите изисквания :
• Високо мотивирана личност, отговорна с положителна нагласа, с желание за работа и професионална реализация;
• Минимум няколко години опит в управлението на Хотелско Домакинство, за предпочитане в 4 и 5 звездни хотели;
• Отлични организационни умения;
• Добро разбиране от оперативен контрол и планиране;
• Много добри комуникативни умения;
• Способност за обучение и развитие на членовете на екипа;
• Компютърни умения (текстообработка и таблици);
• Добро владеене на английски език е предимство;
Ние предлагаме :
• Сърдечно посрещане и силна подкрепа от целия Мениджърски екип;
• Обучение, съгласно изискванията и стандартите на хотелския комплекс;
• Атрактивно заплащане, съобразено с опита и личната мотивация на кандидата;
• Професионална реализация в голяма международна компания;
• Поемане разходите за транспорт или осигуряване на квартира;
• Целогодишен договор и социално осигуряване върху реална работна заплата.
Постоянен договор
Linxguru Ltd

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби