РАБОТНИК ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА АЛУМИНИЕВИ ПРОФИЛИ

Няма описание

Фирма Роял Профил ЕООД във връзка с разширяване на производството за алуминиеви профили в гр. Пловдив, Индустриална зона – с. Радиново, търси да назначи служители в производствения си цех.
На длъжност: Работник за производство на алуминиеви профили
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
-Настройване на производствените машини; / рязане и опъване на профилите/
- Следене за правилното функциониране на съоръженията;
- Смяна на технически компоненти при необходимост;
- Проверка на геометрията на произведените профили;
- Контрол на качеството на продукцията, съгласно фирмените стандарти и приетите норми.
ИЗИСКВАНИЯ
- Средно образование;
- Технически умения;
- Опит на подобна длъжност е предимство;
- Възможност и желание за работа на сменен режим;
- Желание и мотивация за придобиване на нови знания и умения;
-Спазване на трудовата дисциплина;
Какво Ви предлагаме?
- Конкурентно заплащане
- Коректни трудови взаимоотношения
- Организиране на обучения
- Кариерно развитие
- Извънградски транспортни разходи
- Дружелюбна работна атмосфера
- Зони за отдих
- Динамичен и млад екип
Изпрати своето CV и стани част от Нашият екип.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.
Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност!
Телефон за връзка : Златка Събева 0893 520535

June 10th, 2022

София

Производство