Работник топла кухня за панирани и пържени ястия

Няма описание

Работник топла кухня за панирани и пържени ястия в "Риб Маркет"ЕООД гр.Плевен, ул."Трети март"№35
Търсим отговорен и мотивиран работник на позиция:Приготвяне на панирани и пържени ястия
Отговорности за длъжността:
• Приготвяне на артикули по предварително зададено меню;
• Почистване и обработване на хранителните продукти;
• Осигурява качествена и навреме издадена храна , спазвайки вътрешно фирмените стандарти .
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите.
• Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно изпълнява наложения стандарт и време за приготвяне и издаване .
• Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята.
• Поддържа високо ниво на хигиена, касаещо както работното му място, така й собствения му външен вид и работно облекло.
• Спазва правилника за вътрешния ред.
Изисквания:
- Опитът е предимство, но предлагаме възможност за Обучение по зададен от Нас стандарт.
- Умение за работа в екип.
Ние Ви предлагаме:
- 5 дневна работна седмица.
- Работа в реална и динамична среда в екип.
- Обучение.
- Трудов договор на пълен работен ден.
- Навременно високо заплащане с допълнителни бонуси.
- Подсигурена храна по време на смяна.
При интерес кандидатствайте с актуални автобиография и снимка, като не забравяте да посочите телефон за контакт. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на събеседване. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Плевен

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм