Работник склад

„КТ Интернешънъл” ЕАД е сред най-старите производители на цигари и тютюневи изделия в България и е наследник на над 130-годишна тютюнопроизводителна традиция. Корените на компанията могат да се проследят до 1872 година, когато в Пловдив отваря врати първото тютюнопреработващо манифактурно предприятие. До 2008 г. фирмата е част от държавния холдинг “Булгартабак”. През месец юли 2008 г. е извършена приватизация, като практически фирмата става първото частно предприятие в България, производител на цигари.

“КТ Интернешънъл” ЕАД е лидер на пазара и традиционен производител на висококачествени тютюневи изделия. Във връзка с разширяване на дейността, фирмата търси да назначи:

Основни отговорности:

Извършва товаро-разтоварни дейности;
Комплектова и подготвя готовата продукция за експедиция;
Изпълнява задачи по конкретни указания;
Извършва работната дейност в съответствие с правилата за безопасност и защита на труда.

Изисквания:

Коректно и сериозно отношение към работата;
Енергичност;
Умения за работа с универсални и специализирани високоповдигачи ще се счита за предимство.

Ние предлагаме:

Мотивиращо възнаграждение и възможности за професионално развитие във водеща в отрасъла си компания;
Начално обучение;
Последващи фирмени обучения при необходимост;
Допълнително възнаграждение, обвързано с действащата бонусна схема в компанията
Работно облекло и лични предпазни средства;
Ваучери за храна;

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

June 10th, 2022

Пловдив

Производство