РАБОТНИК СКЛАД

Няма описание

“ЕЛИТИС” е национална верига от търговски обекти специализирани в областите парфюмерия, декоративна козметика, аксесоари, козметика, перилни и почистващи препарати. Във връзка с разрастването на дейността си, фирма Елитис търси да назначи:
СКЛАДОВ РАБОТНИК
Отговорности:
- Организация и подреждане на складовото пространство;
- Товаро-разтоварна дейност;
- Следене и отговаряне за изрядния външен вид на приеманата или изпращана стока.
- Подреждане и грижа за добрия търговски вид на наличната стока
- Получаване и подреждане на стока в търговска и складова част на магазина
- Поддържане на работното място в отлично състояние
- Участва в провеждането на инвентаризации;
Изисквания към кандидатите:
- Завършено средно образование
- Умение за работа в екип
- Много добра комуникативност
- Готовност за физически труд
Ние предлагаме:
- Ваучери за храна
- Допълнителна отстъпка при пазаруване в "ЕЛИТИС"
- Фирмено обучение
- Работа на смени в интервала 07-20ч.
- Възможност за професионално развитие в структурата на фирмата
ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАПОЧВАНЕ ВЕДНАГА , ПОСТОЯННА РАБОТА !

June 10th, 2022

Варна

Сигурност и Охрана