Работник склад

Sanmina Corporation (Nasdaq: SANM) is a leading integrated manufacturing solutions provider serving the fastest-growing segments of the global Electronics Manufacturing Services (EMS) market. Recognized as a technology leader, Sanmina Corporationprovides end-to-end manufacturing solutions, delivering superior quality and support to Original Equipment Manufacturers (OEMs) primarily in the communications networks, defense and aerospace, industrial and semiconductor systems, medical, multimedia, computing and storage, automotive and clean technology sectors. Sanmina Corporation has facilities strategically located in key regions throughout the world.

Санмина България ЕООД е водещ доставчик на интегрирани производствени решения, обслужващи най-бързо развиващите се сегменти от глобалния пазар на услуги за производство на електроника (EMS). Призната за технологичен лидер, Sanmina предоставя цялостни производствени решения, предоставяйки превъзходно качество и поддръжка на оригиналното оборудване. Производители предимно в комуникационните мрежи, отбраната и космонавтиката, промишлеността и полупроводни системи, медицински, мултимедиен, изчислителен и съхранителен, автомобилен и чисти технологични сектори, Санмина има съоръжения, стратегически разположени в ключови региони по целия свят

За нашия завод в Пловдив, търсим:

Вашите бъдещи задължения:

• Товаро-разтоварни дейности в склада на предприятие за електроника - ръчно и с електрокар
• Прием на суровини и материали
• Комплектова и подготвя готовата продукция за експедиция
• Отговаря за правилното складиране и съхранение на стоката;
• Организира склад "Суровини и материали" и "Готова продукция"

Изисквания:

• Средно образование;
• Опит на подобна позиция в производствено предприятие би се счело за предимство;
• Възможност за работа на три смени.

Нашето предложение:

  • Атрактивно заплащане;

  • Обучение за работа с ERP системи

  • Безплатен курс за правоспособност за водач на електрокари

  • Много добри условия на труд;

  • Осигурен транспорт;

  • Социални придобивки.

Ако намирате това предложение, подходящо за Вас, моля кандидатствайте със CV по тази обява.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
С кандидатстване по тази позицията, Вие декларирате, че предоставяте Вашите личните данни доброволно за целите по подбор на кандидати за тази позиция или бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите шест месеца в САНМИНА БЪЛГАРИЯ ЕООД.
Данните Ви ще бъдат обработвани съгласно относимото българско и европейско законодателство.
Имате право по всяко време да оттеглите това Ваше съгласие.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство