Работник склад

Няма описание

Работник склад и логистика
„Рожен-1” EООД, водеща фирма на българския пазар за бързо оборотни стоки,
търси да назначи работник склад и логистика за склада си в Сливен.
Основни отговорности:
- Грижи се за подредбата на стоките съгласно изискванията на фирмата и държавните контролни органи в складовото стопанство
- Следи сроковете на годност и прилага системата за ротация на продуктите
- Приготвя зададените му поръчки по документи ефективно и в срок, и във вид удобен за транспортиране
- Експедира стока от склада като стриктно спазва процедурите за изходящ контрол
-При необходимост извършва доставки до клиенти
Нашите изисквания:
- Да се грижи за складовото стопанство (депо) на фирмата с качествата си на добър стопанин
- Трудов стаж в сферата на складовата търговия е предимство
- Готовност за работа в динамична обстановка
- Отговорна и комуникативна личност
- Да спазва стриктно програмата за поддържане на хигиенното състояние на обекта
Ние предлагаме:
- Трудов договор, реални осигоровки
- Възможност за професионално развитие
- Фирмено обучение
- Валидна Шофьорска Книжка
Ако нашето предложение Ви привлича, моля, изпратете Вашето CV и актуална снимка,
през бутона "Кандидатствай по тази обява", не по-късно от 30.06.2022.
Гарантираме пълна дискретност на Вашата кандидатура.
Само одобрените кандидати ще бъдат потърсени и поканени за интервю.

June 10th, 2022

Сливен

Търговия и Продажби