РАБОТНИК КУХНЯ - ПИЦАР

Няма описание

Пицария Pizza Home търси да назначи ПИЦАР работник на пълен работен ден.
Пицарията се намира до Централен Кооперативен пазар в Разград.
Основните изисквания към кандидатите са:
- ПРЕДИШЕН ОПИТ - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
- Отговорност и добросъвестност
- Умения за работа в екип
Задължения:
- Отговаря за качеството на издадената продукция
- Спазва санитарно – хигиенните условия за работа и фирмените стандарти
- Поддържа оборудването в пицарията
- Реализира задачите, възложени от мениджмънта
- Участва в целия процес на производство на тестени изделия
ПРЕДЛАГАМЕ:
- постоянна работа
- отлично заплащане - нарастващо
- трудов договор
- лоялност и точност в заплащането
Ако нашето предложение е предизвикало Вашия интерес и желаете да станете част от екипа ни, изпратете своята автобиография и снимка.
Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

June 10th, 2022

Разград

Търговия и Продажби