РАБОТНИЦИ ЗА СКЛАД

Няма описание

Ние сме Официален Дистрибутор на Монделийз България АД ("Милка", "Своге", "Сушард"и др.) , Ficosota, и други за региона на гр. София, Северозападна и Югозападна България. Във връзка с разширяването на дейността търсим Складов работник за гр. Видин

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Работи с широка продуктова гама
- Комплектова поръчки и подготвя за експедиция
- Участва в поддържането на складовите помещения
- Подрежда и сортира складовите наличности по групи

ИЗИСКВАНИЯ:
• Образование: средно
• Умение за работа в екип, комуникативност, лоялност, високо ниво на организираност, гъвкавост, прецизност, способност за работа под напрежение;
• Опит на подобна позиция е предимство
• Шофьорска книжка кат. В

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
-Работа в млад и амбициозен екип в динамична среда;
-Коректно заплащане, свързано с постигнатите резултати;
-Възможност за развитие;
-Отлични условия на труд;
Ако искате да се присъедините към нас, моля изпратете CV и снимка.

June 10th, 2022

Видин

Търговия и Продажби