РАБОТНИЦИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ

„ЗИВ” ЕООД е динамично развиваща се българска компания, с утвърдена репутация, един от големите производители на захарни изделия в България. Зад този имидж стоят дългогодишен опит и традиции, квалифициран и високо мотивиран персонал, съвременни методи на управление, непрекъснато подобряване на продуктовия асортимент и всеотдайна работа в екип. За нас качеството е основополагащо и постоянна грижа. То е във всеки процес и дейност, като се нуждае от всеки един служител. Компанията разполага с производствени бази в гр. Балчик гр. Варна и в гр. Велико Търново, както и със собствени административна сграда и складова база в гр. Варна и гр. София, с голям собствен автопарк.

”ЗИВ” ЕООД - производствената база в гр. Балчик търси да назначи:
Отговорности:
- Участие в производство на захарни изделия - обиране, подреждане, опаковане, етикетиране;
- Спазване на технологичните изисквания свързани с производството на сладкарска продукция.
Изисквания:
- Ефективност, бързина и дисциплинираност;
- Лоялност и коректност;
- Готовност за работа в екип.
Предимство:
- Стаж на подобна длъжност.
Ние предлагаме:
- Стартова заплата над МИНИМАЛНА РАБОТНА ЗАПЛАТА + месечни бонуси;
- Работа на смени с и без нощен труд;
- Ваучери за храна - по 10 лв. на работен ден;
- Работно облекло;
- Заплащане за нощен труд;
- Служебен транспорт от гр. Добрич, гр. Генерал Тошево, гр. Каварна и селата Безводица, Сенокос, Соколово, Гурково, Стражица, Ляхово, Одърци, Батово, Оброчище, Присад, Змеево, Дропла, Пряспа;
- Отлична материална база за работещите с обособени места за почивка;
- Фирмено обучение и професионално развитие.
Ако това предложение представлява интерес за Вас, изпратете автобиография и актуална снимка.
Интервю ще бъде проведено само с одобрените по документи кандидати. Предоставените данни ще бъдат обработени в съответствие със Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

София

Производство