Работници за производство

Експертпак България ЕООД е бързо развиваща се производствена компания в сферата на опаковките. Поставяме високи професионални и лични критерии към своите служители и в замяна предлагаме възможност за професионално развитие в стабилна компания. Търсим да назначим работници в нашето производство за дългосрочна работа
Изисквания:
1. Основно или Средно образование - предимство е техническото;
2. Отговорност, организираност, дисциплинираност;
3. Сръчност и качествена работа;
4. Липсата на опит не е недостатък.
Отговорности:
1. Лепи и сгъва ръчно хартия и хартиени продукти до получаване на готово изделие.
2. Сортира и опакова готовите изделия.
Предимства:
Сръчност, бързина и лесно възприемане на нови знания.
Лична организираност и отговорност.
Умение за работа в екип.
Ние предлагаме:
Работа на норма или почасово.
Възможност за обучение и професионално развитие.
Стимулиращо заплащане, обвързано с резултатите в работата.
Осигурен транспорт до гр. Игнатиево.
Ако проявявате интерес към предложението и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете своята автобиография с актуална снимка.
При одобрение ще бъдете поканени на интервю.
Молим да не се звъните по телефон.

June 10th, 2022

София

Производство