РАБОТНИЦИ, СГЛОБЯВАНЕ НА ДЕТАЙЛИ

Eкспертни HR консултации за ефективен и работещ бизнес. В SP Audit предлагаме надеждност и знания във всички аспекти на човешките ресурси.Това, което ни прави различни, е нашата гъвкавост и индивидуален подход. При нас можете да откриете специализирана гама от услуги, които да ви помогнат да постигнете възможно най-добрите резултати.Основните направления, в които можем да Ви помогнем са:Подбор на кадриОбработка на заплатиАдминистриране на трудово-правни отношенияВременна заетостБизнес консултиране в част Човешки капиталОбучения и развитие

София

"ЕС ПИ ОДИТ" е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина.
За наш клиент, утвърдена компания, произвеждаща компоненти за медицинска апаратура, извършваме подбор за позицията,
РАБОТНИЦИ, СГЛОБЯВАНЕ НА ДЕТАЙЛИ:
Задължения и отговорности:
● Сглобяване на детайли на поточна линия за производството на компоненти за кардиологични изследвания – ЕКГ електроди, Електроди за дефибрилатори, други електроди, кабели и адаптори;
● Съблюдаване за качеството на произвежданата продукция;
● Спазване на вътрешните правила и процедури.
Изисквания:
● Средно образование;
● Бързина, сръчност, умение за работа в екип;
● Владеенето на английски или немски език ще се счита за сериозно предимство.
Работодателят предлага:
● Работа в отлични условия на труд;
● Дългосрочна ангажираност;
● Осигурена квартира и транспорт до работното място;
● Работно време – две смени – от понеделник до четвъртък 8 часов работен ден, петък – 6 часа и половина;
● 25 дни платен годишен отпуск;
● Допълнителни 13та и 14та заплата съгласно Австрийското законодателство;
● Коректни трудови взаимоотношения.
Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография (CV).
Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 6 месеца, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.
"ЕС ПИ ОДИТ" ЕООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 3010/22.04.2020.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби