Работници на колонки бензиностанция ЕКО

Бензиностанции Еко Хасково , до Цигарена фабрика и комплекс Веспрем кв. Орфей , предлагат работа на трудов договор на позиция:
" Обслужващ бензиностанция "- работа на колонките
Основни изисквания :
- Комуникативност
- Готовност и възможност за работа на смени
- Отговорни и дисциплинирани към регламентирани трудови задължения и спазване на фирмен етикет на обслужване
- Средно образование
Основни задължения :
- Посрещане на клиентите на колонките
- Зареждане на гориво,
- Почистване на стъкла , помпене на гуми и др дребни услуги.
- Продажба на масла и автоартикули
- Почистване на колонките и района на обекта
- Изисква се вежливо , внимателно и уважително отношение към клиентите.
- Не се изисква предишен опит
Работата е подходяща и за пълнолетни ученици и студенти
Ние предлагаме :
- Коректни трудови отношения - трудов договор преди започване на работа, начално и периодично обучение.
- Точно отчитане на изработените смени и часове по график.
- Реално ползване на 20 дни платен годишен отпуск без ограничения.
- Плащане на всички дължими осигуровки върху пълната заплата.
- Редовно сигурно изплащане на трудовите възнаграждения.
- Фирмено работно облекло и работна среда съобразена с всички нормативни изисквания за безопасност и комфорт.
Tрудов договор с Меркурий ЕООД.Заплащане по договаряне
Кандидатстване с автобиография на сайта.

June 10th, 2022

Хасково

Търговия и Продажби