Птицегледач /нощни дежурства/

Фирма ЕТ "Ангелов - Иван Ангелов", гр. Пещера е производител на яйца от "свободно" и "подово" отглеждани кокошки-носачки.
Яйцата са с високо качество за българските и европейски потребители. За нуждите на фирменото ни производство ние търсим да назначим човек на длъжност: "Птицегледач" ( за нощни дежурства по график в Птицеферма с.Цалапица)
Ние предлагаме:
- Приятна атмосфера и добри работни взаимоотношения
- Постоянна и сигурна работа
- Обучение
- Стимулиращо трудово възнаграждение
Ние търсим сериозни и отговорни хора със:
- Способност за поемане на отговорности
- Умения за работа в екип
- Желание за реализация
- Нагласа за дългосрочна заетост
Основни отговорности:
- Контрол на пропускателния режим в Птицефермата
- Проверка на микроклимата и съоръженията в сградите по време на дежурството
- Поддържане на строга хигиена на работното място
Моля, изпращайте актуално CV
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Изисквания към кандидата:

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана