Програмист на машини с ЦПУ с управление Fanuc или Siemens

ГЕОПРОДУКТ АД е иновативно и съвременно оборудвано производствено предприятие.
Дейността на дружеството е производство на диамантени режещи инструменти, части и машини за сондиране за минната и проучвателната индустрия.
Дружеството търси да присъедини към екипа си Програмист на машини с ЦПУ с управление Fanuc или Siemens.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Програмиране на машини с ЦПУ (Fanuc, Siemens )
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ПОЗИЦИЯТА:
- Предишен опит и познаването на операционна система FANUC или SIEMENS;
- Отговорност, организираност и прецизност;
- Комуникативност и умения за работа в екип
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Динамична работна среда;
• Мотивиращо възнаграждение.
• Стриктно спазване договореностите между страните;
• Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания, гарантираща спокойствие за Вас и Вашите семейства;
• Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
• Здравословни и безопасни условия на труд;
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички лични данни, предоставени от Вас ще бъдат използвани само за целите на настоящия подбор, съгласно изискванията на Общия регламент за защита на личните данни (GDPR).

June 10th, 2022

Асеновград

Производство