Проектов инженер – Архитектура и Строителство

Няма описание

Маркан Холдинг АД е дружество, което управлява инвестиционен портфейл от участия в над 15 предприятия от различни сектори на икономиката.
Голф ОКОЛ ЕАД е част от групата на Маркан Холдинг АД и е създадена през 2014 г. Компанията е със специално предназначение - проектово развитие и изграждане на най-голямата в България Golf & Residential общност – OKOL Lake Park.
OKOL Lake Park е дългосрочен проект (10-15 години), който обхваща площ от 3000 дка и е място за активен живот и почивка. Проектът обединява в себе си Международно шампионатно голф игрище, 5* Pullman OKOL Golf Resort & SPA Hotel, център с всички необходими удобства за целогодишно обитаване, жилищни зони с ваканционни имоти и семейни жилища по индивидуален проект.
OKOL Lake Park разширява своя екип и търси Проектов инженер – Архитектура и Строителство
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Изготвяне и проследяване на графици за проектиране и строителство;
- Инвеститорски контрол на строителната площадка за качество и срок на извършваните работи;
- Структуриране последователността на изпълнение на отделните довършителни работи;
- Регистриране на ежедневното състояние на извършените СМР с водене на детайлна отчетност на същите вкл. снимков материал и изготвяне на доклади;
- Непрестанна координация с експертния персонал и ръководителя на проекта;
- Непрестанно информиране за хода на СМР.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Висше образование в сферата на строителството - направления Строителство на сгради и съоръжения и Архитектура;
- Опит като проектант, архитект или технически ръководител поне една година;
- Опит при изготвянето, обработката и подаването на документация (предимство);
- Опит при изграждането и изпълнението на строителни обекти (предимство);
- Опит при регистриране и отчитане на СМР, включително остойностяване и производствено технически проверки (предимство);
- Компютърна грамотност MS Office, AutoCAD и Revit;
- Шофьорска книжка.
ЛОКАЦИЯ: Офисът ни се намира в гр. София, обектът OKOL Lake Park е разположен в землището на с. Горни Окол, в района на яз.Искър.
Ако желаете да бъдете част от най-вълнуващия проект в България, да растете и да се развивате, изпратете Вашата автобиография.
Предлагаме атрактивно възнаграждение, постоянен трудов договор към Голф ОКОЛ ЕАД.
Всички документи ще бъдат обработвани съгласно изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности