ПРОЕКТЕН МЕНИДЖЪР

Няма описание

„Трансглоуб Интернешънъл” ООД е водеща фирма в сферата на езиковата локализация и преводите в България, работеща с едни от най-големите производители на софтуер, хардуер, машини и техника, както и доставчици на маркетинг, медицински, фармацевтични и телекомуникационни услуги в света.
Фирмата има двугодишен договор по проекти на държавната администрация, по който търси да наеме способна, инициативна и позитивна личност с професионален опит в областта на управлението на проекти:
Отговорности на длъжността:
- Поддържане на постоянна кореспонденция с клиенти;
- Организиране на екипи за изпълнението на проекти (преводачи, редактори, страньори и др.);
- Постоянно координиране на екипите при изпълнение на проекти с цел постигане на перфектно качество на изпълнение в указания срок;
- Поддържане на различни бази с данни и др.
Изисквания към кандидатите:
- Отлични мениджърски, организационни умения и такива за позитивна комуникация;
- Умения за стриктно спазване на крайни срокове, правила и инструкции;
- Отлична компютърна (софтуер/хардуер) и техническа интуитивност и грамотност;
- Опитът в управлението на проекти в сферата на преводите на държавната администрация е предимство;
- Опитът в работа със специализиран софтуер за превод/локализация (CAT инструменти) също е предимство;
Ние предлагаме:
- Работа в динамично развиваща се и позитивна среда;
- Заетост на пълен работен ден в офис;
- Приятелска и подкрепяща обстановка;
- Възможности за професионално и личностно развитие;
- Възможност за удъжлаване на договора след приключване на проекта.
За да кандидатствате, единствено изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо на български или английски език.
Молим да имате предвид, че отговор ще получат само одобрените кандидати.
Всички документи ще се обработват поверително и съобразно Закона за защита на личните данни в България.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности