Продуктов Мениджър

ЕЛЕКС ГРУП ХОЛДИНГ ЕООД е Българска компания с над 30 години опит в производството на етикети, доставката на решения за хранителната промишленост, ритейла и спедицията. Във връзка с реорганизация на търговската структура в централата на фирмата в гр. Варна, търси да назначи:
ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР
Фирмата предлага много добри условия за работа и възможност за професионална реализация.
Основни задължения и отговорности:
- Ръководи и отговаря за търговския процес - развива съществуващата търговска мрежа в страната и спомага за привличането на нови клиенти;
- Активно участва в ценообразуването, предлага и развива търговски активности;
- Поддържа връзка с всички ключови клиенти на фирмата в страната и ги посещава периодично;
- Набелязва целеви клиенти и води преговори за тяхното привличане, търси и развива отношения с агенти и дистрибутори;
- Организира срещи събирания и изложения с цел популяризиране на марката и привличане на нови клиенти;
- Провежда продуктови обучения на служителите и дистрибуторите;
- Работи в екип, полага усилия за постигането на поставените търговски цели в холдинга;
- Активно следи пазара и конкуренцията, предлага нови продукти и нови технологии;
- Отчита дейността си, информацията от пазара и действията на конкуренцията.
Изисквания към кандидатите:
Търговски и организационен опит;
Образование - висше икономическо или техническо;
Отлично владеене на Excel, Word;
Владеене на английски език – предимство;
Познания в продажбата на консумативи – предимство;
Отлични комуникативни умения;
Умения за работа в екип;
Чисто шофьорско досие – активен шофьор.
Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умения моля изпратете Вашата автобиография.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби