ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР

REVUELE Ltd is a B2B company, working solely with distributors and retailers all over the world. We partner with some of the best retailers, drugstore chains, and distributors globally, incl. Douglas, Sephora, DM, Primor, Marionnaud, Carrefour, Hebe, etc. Our own manufacturing facilities are fully equipped with a research lab, production and post-production lines, and warehouses. Throughout the years, we have established regular partnerships with some of the best European suppliers of ingredients, packaging, and labeling.This, along with our production and human resource capacity, enables us to enclose the whole process from idea generation to full operation (defining, testing, and choosing the right ingredients and formulation, production in our facilities under strict control, packaging and labeling according to pre-set criteria, export).The highest standards of our production are proven and supported by ISO 9001 Quality Management Certificate and GMP Certification. Our products meet all EU requirements and legal provisions. We are constantly evolving and keeping up with the latest innovations. This is why we never cease to look for the best people to join our growing and winning team.

РЕВЮЕЛ ООД е бързоразвиваща се компания производител на козметика в сегмента грижа за кожата и косата. Дейността на компанията е насочена основно към външните пазари, като износът на продукцията расте всяка година в обем и стойност. Във връзка с разширяването на дейността и планираното ежегодно разработване и лансиране на нови продуктови серии, РЕВЮЕЛ ООД търси да назначи за офиса си в София Продуктов мениджър.
Общо за позицията:
Продуктовият Мениджър има за цел да ръководи развитието на нови козметични продуктови линии – от идеен проект до реализацията им на пазара. Работи в отдел Маркетинг в екип с други Продуктови и Бранд мениджъри и дизайнери. Пряко подчинен е на CEO на компанията. Работи в тясно сътрудничество с отдел R&D, Търговски отдел, Логистика, с външни партньори и доставчици на опаковки, за да осигури навременно и гладко лансиране на продуктите. Кандидатът трябва да обича предизвикателствата и динамичната среда, да е креативен и с опит в развитието на продукти.
Основни отговорности:
- На база собствени пазарни проучвания и анализ на продажбите и портфолиото на компанията, изготвя и защитава пред Ръководството предложения за нови продуктови линии;
- Изготвя задания към технолози за разработка на формулации и към дизайнери за създаването на дизайни на продуктовите опаковки;
- Отговаря за намирането на подходящи опаковки за новата продуктова серия според конкретни изисквания;
- Подготвя продуктови анотации за опаковките съгласно всички законови и нормативни изисквания;
- Отговаря за навременното и качествено отпечатване на продуктовите опаковки (туби, етикети, кутии и т.н.);
- Координира процеса по производство на продуктите, съгласно установените в компанията процедури и в зададените срокове;
- Изготвя презентационни материали в помощ на Търговския отдел за партньори и клиенти;
- Подготвя и съхранява досиета на продуктите с всички надлежно попълнени документи;
- Активно участва в проучването за нови тенденции на пазара – нови продукти, съставки, тенденции в дизайна, нови нормативни документи; проучва конкуренцията, чете материали за индустрията и преглежда новостите в социалните медии;
- Редовно информира Ръководството за статуса на проектите, за които отговаря.
Изисквания:
- Висше образование;
- Опит на подобна позиция в FMCG сектора; опит в козметичния сектор се счита за предимство;
- Отлични организаторски умения и умения за ръководене на проекти, включително в динамична среда с променящи се приоритети;
- Внимание към детайла и ориентираност към крайния резултат;
- Отлични умения за вербална и писмена комуникация (на български и английски език; владеенето на испански и/ или руски ще се счита за предимство);
- Безупречна работна етика;
- Умения за работа в екип от различни личности;
- Креативно и нестандартно мислене и способност за генериране на нови идеи;
- Естетически усет и разбиране за дизайн;
- Отлично владеене на Microsoft Word, Excel и PowerPoint; владеенето на графични програми ще се счита за предимство.
Компанията предлага:
- Трудов договор;
- Нормирано работно време;
- Отлично месечно възнаграждение;
- Удобна работна среда в офис в София с комуникативна локация, с възможност за дистанционна работа при необходимост;
- Чудесна среда в екип от позитивни и приятелски настроени млади хора;
- Предизвикателни проекти и възможност за развитие.
При проявен интерес, моля, изпратете автобиография и актуална снимка.
В усложнената епидемична обстановка, предлагаме възможност за интервюта и по Скайп.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Производство